در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • آخرین عناوین

   
 • راهنمای کلاس مجازی

  دانشجوی گرامی؛ جهت اتصال به کلاس های آموزش مجازی ارائه شده از سوی واحدفناوری اطلاعات ، تمامی مراحل را با دقت انجام دهید. انی که استاد به کلاس وارد نشود، دانشجو امکان ورود به کلاس را ندارد. زمان کلاس توسط استاد در کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

  دانشجوی گرامی؛ جهت اتصال به کلاس های آموزش مجازی ارائه شده از سوی واحدفناوری اطلاعات ، تمامی مراحل را با دقت انجام دهید. انی که استاد به کلاس وارد نشود، دانشجو امکان ورود به کلاس را ندارد. این توسط استاد زمان کلاس در کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

  بخش اول: پیش نیازهای نرم افزاری سیستم

  ۱سیستم عامل ویندوز ۷ و یا بالاتر و نصب تمامی درایورها از جمله درایور کارت صدا

  ۲نصب مجموعه نرم افزارهای آفیس (از جمله word و PowerPoint)

  ۳نصب نرم افزاری برای مشاهده فایل های PDF : در صورتی که فایل های PDF برای شما قابل مشاهده نیستند نرم افزار معرفی شده زیر را دریافت و نصب نمایید:

  دانلود نرم افزار Fox it Reader برای مشاهده فایل های PDF

  4- نصب مرورگر فایرفاکس نسخه ۶۹ و یا بالاتر 

  ۵نصب برنامه Adobe Connect add in (

  ۶نصب جدیدترین نسخه از فلش پلیر

   

  بخش دوم: پیش نیازهای سخت افزاری سیستم

  ۱میکروفن یا هدست یا هندزفری موبایل برای صحبت در کلاس ( اختیاری می باشد)

   

  بخش سوم: تست میکروفن

  برای تست میکروفن به سایت ذیل مراجعه نموده تا به صورت آنلاین وضعیت کارکرد میکروفن شما از طریق ضبط صدا و پس از آن پخش صدای ضبط شده مورد آزمایش قرار بگیرد

  نرم افزار آنلاین تست صدا و میکروفن

  پس از کلیک بر روی لینک بالا، بر روی آیکون قرمز رنگ میکروفن (کلیک کنید، میکروفن را نزدیک به دهان خود کرده و چند ثانیه صحبت کنید. سپس بر روی دکمه قطع ضبط (کلیک کنید و صدای ضبط شده خود را پخش کنید ().

   

  بخش چهارم: اتصال به کلاس درس

  برای اتصال به کلاس، ابتدا وارد آدرس زیر شوید:

  http://arefilms.ir/

  دانشجویان محترم برای ورود به سایت از  روش ذیل استفاده نمایند:

  نام کاربری: شماره دانشجویی          رمز عبور: شماره دانشجویی

  *****

  قابل توجه دانشجویان عزیز با توجه به طراحی سامانه جدید سمیاد از سوی دانشگاه محترم فنی و حرفه ای کشور لزوم استفاده از سامانه یادگیری آموزش مجازی  الزامی می باشد. لذا به دانشجویان  تاکید می گردد حتما به سامانه مراجعه نمایند و با ورود  ، کلاس و دروس خود را کنترل نمایند.

  طریقه ورود به سامانه : ابتدا وارد سامانه "سمیاد" به آدرس https://samyad.tvu.ac.ir/ شوید و در صورت ورود با کامپیوتر از روی نقشه بر روی "نام استان محل تحصیل" خود کلیک کرده و در صورت ورود با تلفن همراه بر روی "نام استان محل تحصیل" خود کلیک نمایید. پس از آن می توانید با ثبت نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوید. دقت داشته باشید که در این حالت حتما زبان دستگاه، لاتین و Caps Lock خاموش باشد.

  نظرات کاربران